Poznajmy się

Autorzy projektu

Jakub K. Wielgopolan

Witajcie! Mówcie mi Kuba. Cieszę się, że mogę Was razem z moim przyjacielem Jarkiem, zaprosić na retreat w Indiach na Goa. Ukończyłem psychologię oraz filozofię i jestem psychoterapeutą egzystencjalno-humanistycznym a także life coachem. Posiadam również certyfikat trenera TRE (Trauma and Stress Releasing Excercises) oraz trenera hatha jogi akademickiej. Rozwojem osobistym zajmuję się od wielu lat. Mam za sobą liczne odosobnienia grupowe, jak i indywidualne, połączone z medytacją zarówno w ośrodkach buddyjskich, zen czy chrześcijańskich, a także pracę z ciałem i psychiką – technikami analizy bioenergetycznej. Jestem pewien, że nasza męska przygoda w Indiach i praca nad sobą, jaką tam będziemy wykonywać to będzie świetnie spędzony czas. Tym bardziej, że Indie są mi bardzo bliskie i odwiedziłem je już kilkakrotnie. Pozdrawiam Was.

Jarek Kaniewski

“Męskie Wyjazdy” to projekt, który chodził za mną już od lat. Jest zainspirowany męskimi kręgami, w których uczestniczyłem w Polsce i zagranicą. Uczestnictwo w tych spotkaniach wymaga pewnej odwagi. Odkryłem, że w życiu są różne rodzaje odwagi. Dla jednych to zwisanie na jednym palcu z wysokiej skały, czy skok na bungee. Dla innych powiedzenie szefowi prosto w twarz, co się o nim myśli. Dla mnie odwagą jest postępowanie w zgodzie ze sobą i życie w prawdzie. To jakość, która daje mi największą siłę. Zapraszam Cię na nasz męski wyjazd. To będzie niezapomniany czas.

Za mną 44 lata doświadczeń na uniwersytecie życia. Wciąż się pilnie uczę. Z Kubą poznaliśmy się ponad 20 lat temu, pracując jako copywriterzy w jednej z warszawskich agencji reklamowych. On odbił w kierunku psychologii, ja zostałem przy tworzeniu tekstów i haseł reklamowych. ” Od 6 lat mieszkam wraz z rodziną w Południowym Goa. Tu jest nasz dom. 

Marcin Szot

gościnny udział w projekcie

Trener komunikacji i rozwoju osobistego, coach. Autor artykułów, reportaży i bloga o rozwoju osobistym.

Organizuję i prowadzę regularne warsztaty, cykliczne grupy z zakresu  komunikacji interpersonalnej, świadomości i wyrażania uczuć i potrzeb, asertywności, budowania zespołu, rozwiązywania konfliktów i kreatywności.

W przeciągu czterech lat jako trener i coach skutecznie pracowałem z młodzieżą szkolną, studentami, stowarzyszeniami, aktywistami, pacjentami ośrodków uzależnień, mniejszościami narodowymi, managerami, coachami, terapeutami, oraz klientami indywidualnymi i firmami.